Спіруліна з Ауровілю (Spirulina, Aurospirul) 100 г
Спіруліна з Ауровілю (Spirulina, Aurospirul) 100 г Спіруліна — це синьо-зелена водорость, багата на білок (65-72%) і бета-каротин. Вона також містить вітаміни групи B, залізо, магній, селен, низку життєво важливих мікроелементів, органічні солі, нуклеотиди, ферменти, лінолеву та ліноленову кислоти. Вона є рекордсменом за вмістом вітаміну В12.
Спіруліна — єдиний живий організм, який прожив на Землі без змін сотні мільйонів років саме завдяки своєму унікальному біохімічному складу. Це одна з найдавніших рослин на нашій планеті. Багато різновидів рослин і тварин зникли за цей час з обличчя Землі, але спіруліна вижила практично в незмінному вигляді. Досвід харчового використання спіруліни сягає глибини століть. Спіруліною харчувалися ще давнігіпетськіеруни та фараони, її використовували 74711. До 1999 року спіруліну активно використовували в їжу приблизно у 70 країнах світу. Вона росте в озерах зі лужною водою, що містить безліч поживних компонентів в умовах достатньої освітленості.
Спіруліна — це ретельно збалансований самою природою набір вітамінів (вона містить усі вітаміни, крім вітаміну D), мінералів і амінокислот, поміщений у легкозасвоювану мукопротеїнову мембрану. Вміст білка в спіруліні за даними різних літературних джерел становить 40-70%, тобто в 10 грамах водоростей його стільки ж, скільки в кілограмі яловичини, а бета-каротину — як у 10 кілограмах моркви!. Вона є рекордсменом за вмістом вітаміну В12 і багатим джерелом органічного заліза.
Крім того, ця водорість містить низку особливих речовин — біопротекторів, що сприяють виведенню з організму радіонуклідів і солей важких металів.
Склад:
- Енергетична цінність — 326 ккал;
- Білки (протеїн) — 64.2 г;
- Загалом жирів — 5.9 г;
- Усього вуглеводів — 12 г;
- Клітковина — 2.5 г;
- Бета-каротин 165 мг;
- Фікоціанін — 940 мг;
- Ліноленова кислота — 270 мг;
Минералы:
- Кальцій — 270 мг;
- Залізо — 82.7 мг;
- Цинк — 3.3 мг;
- Калій — 1.04 мг;
- Вітамін E — 13 мг;
- Вітамін В1 — 4.4 мг;
- Вітамін В2 — 6.9 мг;
- Вітамін В3 — 5.9 мг;
- Вітамін В6 — 18.4 мг;
- Вітамін В12 — 0.16 мг.
Спосіб застосування та дозування:
Мінімальна адаптогенна доза (доза для підвищення імунітету) для дорослих — 1 г добу за 10-15 хв до їди. Тривалість курсу — 3 тижні. Добову дозу можна поділити на два приймання. Ефект з'являється до кінця курсу. Але й доза 0,5 г на добу у разі тривалого приймання теж сприяє поліпшенню самопочуття. Дітям до 7 років як адаптогенна доза рекомендується приймання спіруліни 0,25 г на добу, із 7до14 років — 0,5 г на добу вранці натщесерце. На таких дозах професор Яковлева провела дослідження у Винницькому медіанституті. Ці дози рекомендовані нею як адаптогенні.
2. Профілактична доза для дорослих — 2 г на добу. Курс — 3 тижні. Потім зробити тиждень перерви та знову вживати профілактичні дози курсами.
3. Лікувальні дози для дорослих — 5 г на добу й більше. Курс — 3 тижні. Якщо людина почувалася добре, зробити тиждень перерви. Інакше можна пити без перерви до поліпшення. Потім зробити перерву 1-2 тижні. Перешкоджання прийманню спіруліни — теж фактор лікування, оскільки в цей час організм намагається підтримати себе сам. Для літніх людей доза 2 г на добу може бути лікувальною (це залежить від інтенсивності обміну речовин в організмі). Перевірено, що доза до 50 г на добу не шкідлива для людини (В.А.Берестів "Спіруліна - наше здоров'я і довголіття", г.Ніколаєв, 1998г, ст. 24. Зараз професор В.А.Берестів є керівним кафедрою фізіології в Г.Твері.
Протипоказанням до застосування спіруліни можуть бути тільки індивідуальна нестерпність, що трапляється вкрай рідко. У разі індивідуальної нестерпності, наприклад, пожовтіння долонь через наявність великої кількості вітаміну бета-каротину в спіруліні, дозу треба зменшити, але повністю від приймання спіруліни відмовлятися не слід.
Необхідно утримуватися від призначення спіруліни у великих дозах під час жовчокам'яної та нирковокам'яної хвороб у низькорослих людей. Це пов'язано з тим, що спіруліна добре виводить пісок, дрібні камені. Якщо ж розміри каменю співвимірні з розмірами виводних шляхів, то може бути защемлення, тому що зазвичай у низькорослих людей колії тонкі. Низькоослим у разі жовчокам'яної та нирковокам'яної хвороби треба призначати спіруліну за схемою: 1-го дня — одна таблетка, тобто 0,5 г на добу; 2-й день — 2 таблетки, тобто 1 г і т.д. у наростаннювальному порядку, але не більш ніж 2 г на добу.
Зберігати в сухому прохолодному місці.
Аюрведа — найдавніша філософська наука, медична система, що передбачає людину як тижневу частину навколишньої природи. Людина з погляду Аюрведи — єдине ціле, і її фізична, ментальна, емоційна та духовка не можуть розглядатися окремо, як це робить алопатична медицина.
Аюрведа — це спосіб життя, який підтримує досконалий баланс людського існування у всіх його проявах. Назва Аюрведа утворена двома санскритськими термінами, що позначають «довге життя» й «знання». Ця наука несе всебічне знання про те, як бути здоровим у всіх відношеннях і перебувати в гармонії з природою.
Незаперечна користь Аюрведи
Дотримуючись канонів Аюрведи, людина приходить до природного способу життя, який утрачений в сучасному суспільстві, позбавляє хвороб і набуває довголіття. Це стає можливим унаслідок правильного використання життєвого ресурсу. Життя без хвороб, на які йдуть сили, набуває зовсім іншого сенсу, з'являється бажання ростищи.
Ті, хто вперше відкриває для себе Аюрведу, знаходить в ній унікальні аспекти:
· Цілісний підхід, що розглядає людину як невіддільну частину природи, що сприяє вродженому інстинкту самовицілення;
· Поділ на типи консtist тіла людини, що впливає на її спосіб життя;
· Позбавлення хвороб на ментальному рівні, використання рослинних препаратів з аналітичним підходом;
· Легендарна система глибокого очищення – Панчакарня, яка не має рівних за ефективністю;
· Використання виключно натуральних засобів рослинного, мінерального та природного тваринного походження, які не викликають побічних ефектів;
· Аюрведа може бути ефективною альтернативою або ж доповнювати традиційне медичне лікування, замінюючи натуральними препаратами агресивні та небезпечні аптечні засоби у формі антибіотиків, синтетичних і гормональних препаратів.
Аюрведа зберігає найдавніші формули та рецептури, здатні дарувати людині стан гармонійної рівноваги та добробуту, даючи поштовх для 144 розвитку.
Препарати Аюрведи
Сьогодні багато фармацевтичних компаній Індії випускають аюрведичні препарати та косметичні засоби, які здобули широку популярність не тільки в країнах Азії, але й у всьому світі.
Найбільш відомі такі виробники, як Dabur, Himalaya, Khadi, Patanjali, Shri Ganga, Shri Shri Ayurveda, Nagarjuna, Baidyanath, Arya Vaidya Pharmacy та ін. Продукцію цих та інших аюрведичних компаній, серед яких є як величезні корпорації, так і маленькі сімейні підприємства, можна купити в нашому онлайн-магазині.
Наш асортимент
Найпопулярнішими продуктами, які виробляють практично всі з перерахованих компаній, є Чаванпраш, названий бальзамом довголіття, і Трифала — засіб для м'якого та ефективного очищення організму.
Крім того, ми постійно поповнюємо свій асортимент новинками, привезеними з Індії. Наш каталог розбитий на зручні розділи, де ви без зусиль можете знайти необхідні засоби:
новинки, загальнозміцнювальні, знеболювальні засоби, гепатопротектори, серцеві та мозкові тоніки, бальзами, вітаміни, засоби для схуднення та набирання ваги, косметика для волосся й тіла, препарати для чоловіків і жінок, дитячі засоби, а також чай, кава, ефірні олії, парфуми
та інші товари, які постачаються нам безпосередньо з Індії.
Основні | |
---|---|
Виробник | Aurospirul |
Країна виробник | Індія |
Вага | 100 г |
Форма випуску | Порошок |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 396 ₴